Terminal bez abonamentu? To możliwe!

Czy wiesz, że możesz otrzymać terminal płatniczy i abonament na 12 miesięcy za darmo? Poznaj Fundację „Polska Bezgotówkowa”!

Rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce
Polacy coraz częściej jako preferowaną metodę płatności podają formę bezgotówkową. Czynników, które na to wpływają jest kilka. Przede wszystkim polskie społeczeństwo wyróżnia się dużą otwartością na nowe technologie, po drugie banki popularyzują, optymalizują i wciąż udoskonalają płatności bezgotówkowe. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce są przedsiębiorcy, w coraz większej liczbie punktów usługowo-handlowych jest terminal płatniczy, dlatego też można płacić bezgotówkowo (płatności telefonem, płatności nfc, płatności mobilne). Według badania „Postawy Polaków wobec form płatności” przeprowadzonego przez eService, wynika, że ponad połowa Polaków wybiera płatności bezgotówkowe (56% respondentów). To wszystko dosadnie pokazuje kierunek, w którym zmierzają płatności w Polsce. Co to oznacza dla Ciebie przedsiębiorco? Klienci chcą płacić bezgotówkowo – dzięki temu możesz odpowiedzieć na potrzeby aktualnych, ale i zdobyć nowych.

Terminal płatniczy bez abonamentu? Dowiedz się więcej
W lipcu 2017 roku dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Przedsiębiorców i Technologii, Związku Banków Polskich, wydawców kart, Visa i Mastercard, oraz agentów rozliczeniowych powstawała Fundacja „Polska Bezgotówkowa”. Do jej celów należy promocja oraz popularyzacja płatności bezgotówkowych. Co to oznacza dla Ciebie? Jeśli jesteś mikro lub małym przedsiębiorcą i prowadzisz punkt usługowo-handlowy oraz chciałbyś umożliwić swoim klientom płatności bezgotówkowe – Fundacja „Polska Bezgotówkowa” pokryją za Ciebie koszty związanie z zakupem terminala płatniczego, oraz abonament za płatności bezgotówkowe przez 12 miesięcy. Poznaj lepiej Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego oraz dowiedz się więcej na temat Fundacji „Polska Bezgotówkowa” na stronie https://bezgotowki.pl.

Podsumowując – Polacy chcą mieć możliwość płatności bezgotówkowych, ponieważ ta metoda jest szybka, bezpieczna i wygodna. Zdarzają się przypadki, że ograniczenia związane z płatnościami powodują rezygnację z zakupu. Teraz dzięki Fundacji „Polska Bezgotówkowa” możesz odpowiedzieć na ich potrzeby i pozyskać terminal płatniczy bez abonamentu.

Ocena czytelników
[Głosów:0    Średnia:0/5]