Sieci handlowe oraz sklepy stacjonarne coraz częściej widziane w internecie

Coraz więcej sieci handlowych i sklepów działających stacjonarnie rozpoczyna swoją działalność na rynku e-commerce. Wielokanałowość sprzedaży to przyszłościowe rozwiązanie, które wybierane jest nie tylko przez gigantów w branży, między innymi hipermarkety spożywcze, markety z elektroniką, ale również wiele innych sklepów.

Wielu z nas sklepy internetowe kojarzą się przede wszystkim ze sklepami działającymi tylko w internecie, czyli takimi, które nie mają swoich stacjonarnych siedzib. Jednak coraz więcej sklepów stacjonarnych decyduje się także na wejście do e-commerce i otwiera swoje sklepy internetowe. To zarówno duże sieci handlowe, które możemy zobaczyć w galeriach, jak i te mniejsze reprezentujące różne branże.

 

Wygodne zakupy on-line, także z obsługą stacjonarną

W przypadku sklepów internetowych należących do tych stacjonarnych możemy mówić o jeszcze większym komforcie zakupów. Zamówienie możemy złożyć na stronie internetowej, mając dostęp do asortymentu sklepu stacjonarnego. Zakupy możemy zamówić z dowozem do domu, ale również możemy zamówić je z odbiorem w sklepie stacjonarnym. To wygodne rozwiązanie dla zabieganych, którzy po prostu mogą odebrać wcześniej zamówione zakupy w kilka chwil i nie tracić czasu na chodzenie po sklepie i stanie w kolejkach.

 

Co więcej, często wtedy, gdy zrobimy zakupy w sklepie internetowym tego rodzaju, możemy skorzystać z uproszczonych zwrotów i wymiany. Nie musimy odsyłać przedmiotów, ale możemy po prostu oddać je do sklepu stacjonarnego.

 

Szybkie i bezpieczne płatności internetowe

Najczęściej w sklepach internetowych możemy płacić z użyciem kilku metod. Najczęściej możemy spotkać się z systemami płatności internetowych, na przykład bluemedia.pl, które pozwalają na wykonanie szybkich przelewów lub zapłatę kartami płatniczymi albo kredytowymi. Po skorzystaniu z płatności tego rodzaju sprzedawca od razu otrzymuje informacje o zapłacie, więc może rozpocząć realizację zamówienia.

 

Do korzystania z bezpiecznych płatności internetowych zaprasza bluemedia.pl.

 

Ocena czytelników
[Głosów:0    Średnia:0/5]