Enova365 kadry i płace

System enova365 kadry i płace, to program, który pozwala na sprawne zarządzanie całą firmą przy pomocy jednego narzędzia. Jest na bieżąco uaktualniany, dzięki czemu zmiany w polskim ustawodawstwie nie stanowią problemu dla osób go obsługujących. Możliwość zintegrowania programu ze specjalistycznym oprogramowaniem branżowym sprawia, że jest to niezwykle funkcjonalna aplikacja.

Kadry i płace

Ponieważ program na bieżąco aktualizuje funkcje do zmian w prawie, prowadzenie kadr jest proste i zawsze zgodne z przepisami. Aplikacja pozwala na gromadzenie danych o pracownikach, rozliczanie czasu pracy, wynagrodzeń, czy przesyłania deklaracji. Daje możliwość gromadzenia wszystkich informacji, od ścieżki kariery, po rozliczenie urlopu o każdym z pracowników w jednym miejscu. Procedury wnioskowania o urlop, zastępstwo, czy delegacje są zautomatyzowane i można łatwo udostępnić je pracownikom.

Technologia systemu pozwala na integrację z zewnętrznymi systemami. Umożliwia wygenerowanie raportów w postaci PDF, Excela, czy załączników do e-maila. Obsługa jest bardzo prosta. Można zarządzać firmą przy pomocy komputera oraz mobilnie – smartfonem lub tabletem. Niewątpliwą zaletą jest możliwość wysyłania przypomnień o zbliżających się terminach szkoleń BHP, kończeniu umów o pracę, czy ważności badań lekarskich. System sam o tym przypomina, znika więc ryzyko przeoczenia ważnego terminu. Kompleksowa obsługa umów o pracę, czy rejestracja umów cywilnoprawnych to kolejne, przydatne funkcje programu.

Enova365 kadry i płace a prowadzenie księgowości w kilku firmach

Niejednokrotnie zdarza się, że księgowa prowadzi kadry w kilku firmach na zlecenie. Również w tym przypadku system enova365 kadry i płace to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż system umożliwia pracę na wielu bazach w ramach jednej licencji. Dzięki temu ograniczony zostaje czas, który zajęłoby działanie na wielu programach.

System umożliwia archiwizację wielu baz danych, ich konwersję do nowszych wersji oprogramowania, dodawanie operatorów i przyznawanie im uprawnień do poszczególnych baz danych. Nikt nieupoważniony nie będzie miał wglądu do informacji. Aplikacja pozwala na aktualizację wielu baz danych równocześnie. Informacje o zobowiązaniach podatkowych dla wybranej bazy, raporty w formie wydruków i deklaracje – to czynności, które, dzięki zastosowaniu systemu, nie zajmą już czasu.

Enova365 i RODO

Na stronie www.infotelecom.pl opisane są dodatkowe funkcje wdrożone do systemu w ramach obsługi RODO. Wprowadzone mechanizmy dają pewność, że nowe prawo będzie w pełni przestrzegane. Na liście nowych funkcji znajduje się ewidencjonowanie zgód. Zostaną one nie tylko zapisane – znajdzie się tam również cała historia zmian, cel przetwarzania danych, czy ograniczenie. System umożliwia prowadzenie ewidencji źródeł pochodzenia danych osobowych, rejestr ich zmian oraz wszelkich czynności przetwarzania. Pozwala na dokładne określenie osób, mających uprawnienia do wglądu w dane osobowe. Dotyczy to zarówno danych pracowników, jak i klientów. Wszystkie te informacje przechowywane są w bezpiecznym środowisku.

System enova365 kadry i płace jest narzędziem umożliwiającym kompleksowe, a przy tym proste zarządzanie każdym przedsiębiorstwem, dlatego warto się w nie zaopatrzyć.

Ocena czytelników
[Głosów:1    Średnia:5/5]