Bezpieczna lokata kapitału

Na pytanie, czy wybrać sztabki złota, numizmaty, czy monety lokacyjne, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Pewne jest natomiast, że metale szlachetne cieszą się dużym uznaniem pośród inwestorów. Spośród różnych sposobów na lokowanie swojego kapitału, te opcje mimo wszystko wydają się być najbezpieczniejszymi. Metale szlachetne nie tracą bowiem na swojej wartości, choć z czym innym wiąże się zakup monet typowo kolekcjonerskich, monet bulionowych, a sztabek złota. Nie można również pominąć faktu, że cechuje je pewna uniwersalność, bo inwestycje mogą zacząć nawet początkujący.

Monety lokacyjne, czy też nazywane bulionowymi, bazują na zawartości kruszcu. To właśnie ta cecha decyduje o ich cenie, ale i sprawia, że pod tym względem są bardziej stałe niż monety kolekcjonerskie. Typowe numizmaty niestety narażone są na podrabianie i tu trzeba wykazać się więcej niż podstawową wiedzą, by wiedzieć, co się kupuje, w co inwestuje. Tak czy owak, mowa o trzech rodzajach metali, które mogą stanowić zabezpieczenie na przyszłość, a przy tym nadają się również na okolicznościowy prezent.

Poszczególne typy monet oraz sztabki złota, z powodzeniem można zakupić dzięki szerokiej ofercie Metal Market Europe. Na uwagę zasługuje fakt dużego wyboru, także monet o niskich gramaturach. Do tego gwarancja odpowiedzialności za przesyłkę, aż do momentu, gdy ta trafi wprost do rąk odbiorcy. Stawiając na tę firmę, można liczyć na system weryfikacji złotych i srebrnych monet – Bullion DNA, którego nie oferuje żadna inna, krajowa firma sprzedającej metale lokacyjne. Kolejno pełna oferta szwajcarskiej mennicy i bycie autoryzowanym przedstawicielem światowych mennic, daje gwarancję zakupów rzetelnych i satysfakcjonujących.

Wysokie standardy obsługi, fachowe doradztwo oraz darmowe dostawy w przypadku wybranych usług kurierskich, sprzyjają nabywaniu produktów, które z powodzeniem mogą stać się inwestycją bądź kolejnym okazem w kolekcji.

Ocena czytelników
[Głosów:0    Średnia:0/5]