Awaryjna potrzeba finansowa – co robić?

Każdy z nas miewa takie sytuacje w życiu, że potrzebuje nagle określonej kwoty pieniędzy. Potrzeby są różne: ubezpieczenie bądź awaria samochodu, wizyta u prywatnego lekarza lub inny nieplanowany wydatek. Niestety, ale większość z nas nie posiada oszczędności, albo tzw. „pieniędzy na czarną godzinę.” Wynika to z zadłużeń kredytowych jakie mamy, comiesięcznego obowiązku płacenia rachunków za media i inne zobowiązania, a żyć i jeść też za coś trzeba.

Pożyczyć, tylko skąd?

W sytuacji, kiedy wpada jakaś pilna potrzeba, czy nieplanowany wydatek większość z nas wpada w panikę, jak pozapinać wszystkie sprawy, tak by na to, co trzeba starczyło. Są tacy, którzy w takich sytuacjach szukają wsparcia u rodziny i znajomych, doraźnie wychodząc z opresji. Niestety, nie wszyscy z nas mają znajomych bądź rodzinę skorą do pomocy, posiadającą wolne środki. Zresztą, wielu z nas nie chce korzystać pomocy bliskich. Na szczęście, w takich sytuacjach ratują nas szybkie pożyczki w Mini-Credit.pl. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pilnie potrzebują gotówki, przy minimum formalności. Uproszczona procedura, krótki czas oczekiwania na decyzję stawiają to rozwiązanie na czele innych możliwości pozyskania pieniędzy w krótkim czasie.

Minimum formalności, bez podania celu

Istotną kwestią jest to, że pobierając szybką pożyczkę w Mini-Credit.pl nie musimy informować nikogo na jaki cel potrzebujemy pieniędzy. To skraca procedury i pozwala na szybkie uzyskanie określonej kwoty oszczędzając nasz czas. By dopełnić formalności potrzebujemy jedynie dowodu osobistego albo innego dokumentu określającego tożsamość. Niezbędne będą nasze dane osobowe i zaświadczenie o zatrudnieniu, które określa skąd czerpiemy dochody i ich wysokość. To pozwala pożyczkodawcy stwierdzić, czy posiadamy zdolność kredytową. Na tej podstawie dostajemy decyzje o tym, czy otrzymamy pożyczkę czy nie.

Określenie kwoty i rocznej stopy oprocentowania

Doradca po sprawdzeniu naszej zdolności kredytowej, określa kwotę pożyczki, wysokość jej oprocentowania i wskazuje termin spłaty. Wysokość oprocentowania uzależniona jest od wysokości rocznej stopy oprocentowania dla pożyczek i warto już na tym etapie się tym zainteresować. Dzięki temu łatwiej nam będzie policzyć ile rzeczywiście oddamy i odpowiednio rozplanować spłaty.

Zaletami takiego rozwiązania jest minimum formalności i uproszczona procedura. By złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową bez podawania celu, należy jedynie złożyć wniosek przez Internet i niezbędne dokumenty. Wszelkie formalności zostaną dopełnione drogą elektroniczną oszczędzając nasz czas.

Ocena czytelników
[Głosów:0    Średnia:0/5]